Haber

Sinan Kütüphanesi için geri sayım

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Tesisi inceleyen Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, site sakinlerinin beklentilerine cevap verecek proje ve hizmetler ürettiklerini vurgulayarak, sosyal belediyeciliğin en güzel örneklerini sahada sergilediklerini söyledi.

Kentsel dönüşüm alanlarından Ahievran Mahallesi’ndeki tesisin çalışmalarına nezaret eden Önder Çolakbayrakdar, Kocasinan ve Kayseri için çalışmaya ve üretmeye hız kesmeden devam ettiklerini belirtti. Kayseri halkına daha yakışır hizmet verebilmek için spordan sanata, kültürden eğitime her alanda hizmet veren yaşam alanları inşa ettiklerini belirten Önder Çolakbayrakdar, sosyal belediyeciliği geleceğe taşıyacak değerli projelere imza attıklarını kaydetti. ön; “İlçe sakinlerimize daha yeterli tesislerle hizmet vermek için yoğun çaba sarf ediyoruz.

Vatandaşlarımızın sosyal hayatlarını zenginleştirmek ve daha keyifli hale getirmek için değerli yatırımlar yapmaya devam ediyoruz. Ahievran’daki Sinan Kütüphanesi ve spor tesisinin yapımında sona yaklaşılıyor. Kocasinan, Yavuzselim ve Ahievran Mahallelerimize hizmet verecek olan tesisimiz gençlerimizin, hanımlarımızın ve büyüklerimizin verimli ve keyifli vakit geçireceği, spor yapacağı bir yer olacaktır. 3 mahalleye hizmet verecek olan tesisimize hayırlı olsun. Hem fiziki mekanlarda hem de sosyal faaliyetlerde hemşehrilerimizi hizmetlerimizle buluşturuyoruz. Kocasinan Belediyesi olarak sosyal belediyecilik adına daha keyifli hizmetler verebilmek adına tesislerimizi birer birer yapıp tamamlıyoruz” dedi.

Başkan Çolakbayrakdar, herkesin daha keyifli ve huzurlu yaşayabileceği bir Kocasinan inşa etmeye devam edeceklerini sözlerine ekledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu